درباره امداد 724

امداد 724 در تلاش است خدمات امداد خودرو در شهر تهران را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت در زمان تعمیر یا حمل خودرو به شما ارائه دهد.امداد 724 هفت روز هفته 24 ساعته خدمات مربوط به تعمیر خودرو در محل و امداد خودرو ارائه می‌دهد. در تلاشیم که کمتر از یک ساعت در کنار شما در زمان خرابی خودرو در کنار شما باشیم.

خدمات امداد 724 در شهر تهران:

1- تعمیرات خودرو در محل: در مواردی که امکان تعمیر خودرو در محل وجود داشته باشد.

2- حمل خودرو: حمل خودرو به نمایندگی‌های مجاز تعمیر خودرو ویا محل مشتری

3- تعمیرات تخصصی خودرو

قبل از هر اقدادمی از سمت متخصصین یا تعمیرکاران خودرو 724 درخواست ریز خدمات و هزینه‌ها را داشته باشید. تعمیرکاران و متخصصین امداد 724 به نحوی خدمات خود را ارائه می‌دهند که مشتری بطور دقیق، صحیح و روشن اطلاعات مربوط به کالا و خدمات را درک کنند.

متخصصین امداد 724 ملزم به ارائه رسید و فاکتور به مشتری یا ثبت قرارداد با مشتری بابت خدماتی که می‌خواهد به مشتری ارائه دهند، هستند.

امداد 724 مستقیما هیچ‌گونه سرویسی ارائه نمی‌دهد، بلکه تنها ایجاد کننده بستر ارتباطی بین مشتری و متخصص جهت تسهیل در ارائه و دریافت خدمت است. بدین معنا که متخصص برای پذیرش خدمات یا رد آن مختار است و مشتری نیز پس از ثبت درخواست خدمت به صورت تلفنی و مشخص‌شدن امداد خودرو می‌تواند از درخواست خود انصراف دهد. بدین وصف، هر سفارشی که در قالب امداد 724 انجام می‌گردد یک قرارداد مستقل مابین امداد خودرو ها یا تعمیرکاران خودرو و مشتری بوده و امداد 724 تنها زمینه‌ساز انعقاد این قرارداد میان مشتری و امداد خودرو ها یا تعمیرکاران خودرو است.